ثبت نام نمایشگاه 2024

برای ثبت نام در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه 2024 روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنچه در نمایشگاه بین المللی سنگ شاهد آن هستید
null

سنگ های طبیعی

ایران با معادن فراوان سنگ یکی از مهم ترین مناطق است که هم از نظر تعداد معادن و هم از نظر تنوع سنگ هایی مانند مرمریت، اونیکس، گرانیت، سنگ آهک و ... بی نظیر است. نمایشگاه سنگ ایران به عنوان مهمترین رویداد سنگ در ایران، فرصت خوبی برای آشنایی با این صنعت است.

null

ماشین آلات

هر ساله در کنار سنگ‌های ساختمانی، آخرین فناوری‌های مرتبط با دستگاه‌های استخراج و تولید سنگ به نمایش گذاشته می‌شود که فرصتی را برای فعالان این صنعت فراهم می‌کند تا با فناوری‌های به‌روز و با یکدیگر آشنا شوند.

null

مواد مصرفی

اقلام مصرفی و ملزومات یکی دیگر از بخش های نمایشگاه سنگ ایران است که شامل رزین، تیغ اره الماس، لنت پولیش و ... می باشد.

null

خدمات و رسانه

در عصر حاضر هر صنعتی بیش از پیش نیاز به ارتباط با سایر صنایع و تخصص ها دارد، از این رو بخشی از نمایشگاه به خدماتی مانند رسانه، لجستیک و ... اختصاص دارد.

کتاب دیجیتال نمایشگاه

نسخه الکترونیک کتاب سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ تهران را با کلیک بر روی دکمه زیر دریافت نمایید

تور مجازی نمایشگاه

برای بازدید مجازی از سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ تهران بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دیگر نمایشگاه های سنگ در ایران و جهان

نمایشگاه سنگ اصفهان

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

نمایشگاه سنگ محلات

آخرین اخبار و مقالات
سیزدهمین دوره 1402
دوازدهمین دوره 1401
یازدهمین دوره 1398
دهمین دوره 1397
تاریخچه نمایشگاه سنگ ایران

نمایشگاه سنگ طبیعی ایران از سال 1376 به صورت سالانه برگزار می شود و آخرین فناوری ها، محصولات و خدمات در بخش سنگ طبیعی را به نمایش می گذارد. اندازه و اهمیت آن در طول سال ها افزایش یافته است و استفاده از سنگ طبیعی را به عنوان یک ماده سبز ترویج می کند و تجارت بین المللی و فرصت های شبکه را تسهیل می کند. امروزه، همچنان یک رویداد کلیدی در صنعت سنگ است و بستری را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا آخرین محصولات خود را به نمایش بگذارند و فرصت‌های تجاری جدید را کشف کنند.

گزارش تصویری نمایشگاه 1402
برگزارکننده نمایشگاه سنگ ایران

شرکت روشان روز به عنوان مرکز بین المللی اطلاع رسانی سنگ ایران از سال 1375 به فعالیت های فرهنگی، تبلیغاتی، انتشاراتی و نمایشگاهی در زمینه صنعت سنگ ساختمانی ایران پرداخته است. این شرکت گردآورنده و ناشر تنها کتاب راهنمای این صنعت به نام کتاب راهنمای سنگ ایران است که هر ساله یک جلد از آن در دسترس عموم قرار می گیرد.

شرکت روشان روز در زمینه انتشار کتب علمی، تخصصی و فنی استخراج معادن سنگ فعالیت های قابل قبولی داشته و تاکنون چندین جلد کتاب در این زمینه به علاقه‌مندان ارائه کرده است. یکی از مهمترین آنها کتاب فهرست سنگ طبیعی ایران است که برای اولین بار در ایران توسط این مجموعه ارائه شد. این شرکت تنها ناشر است که فقط در زمینه صنعت سنگ فعالیت می کند.

فعالیت های نمایشگاهی شرکت روشان روز در دو بخش داخلی و خارجی خدمات قابل توجهی به فعالان صنعت سنگ ارائه کرده است. همچنین برای اولین بار غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه های بین المللی سنگ برگزار شد. این شرکت مجری نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در تهران می باشد.

شرکت روشان روز از سال 1375 تاکنون سهام خود را به 68 واحد فعال در صنعت سنگ ایران واگذار کرده است. در واقع اولین کنسرسیوم فرهنگی این صنعت و شرکتی از خانواده این صنعت است.

WordPress Lightbox