1. خانه
  2. chevron_right
  3. صفحه اصلی تست

صفحه اصلی تست

آنچه در نمایشگاه بین المللی سنگ شاهد آن هستید

سنگ های طبیعی

ایران با معادن فراوان سنگ یکی از مهم ترین مناطق است که هم از نظر تعداد معادن و هم از نظر تنوع سنگ هایی مانند مرمریت، اونیکس، گرانیت، سنگ آهک و … بی نظیر است. نمایشگاه سنگ ایران به عنوان مهمترین رویداد سنگ در ایران، فرصت خوبی برای آشنایی با این صنعت است.

ماشین آلات

هر ساله در کنار سنگ‌های ساختمانی، آخرین فناوری‌های مرتبط با دستگاه‌های استخراج و تولید سنگ به نمایش گذاشته می‌شود که فرصتی را برای فعالان این صنعت فراهم می‌کند تا با فناوری‌های به‌روز و با یکدیگر آشنا شوند.

مواد مصرفی

اقلام مصرفی و ملزومات یکی دیگر از بخش های نمایشگاه سنگ ایران است که شامل رزین، تیغ اره الماس، لنت پولیش و … می باشد.

خدمات و رسانه

در عصر حاضر هر صنعتی بیش از پیش نیاز به ارتباط با سایر صنایع و تخصص ها دارد، از این رو بخشی از نمایشگاه به خدماتی مانند رسانه، لجستیک و … اختصاص دارد.

کتاب مجازی نمایشگاه
تور مجازی نمایشگاه
آنچه در نمایشگاه 1402 رخ داد
نمایشگاه 1402
0
شرکت های غرفه دار
0
فضای محیطی نمایشگاه
0
بازدید کننده
0
شرکت های بین المللی
تاریخچه نمایشگاه سنگ ایران

نمایشگاه سنگ طبیعی ایران از سال 1376 به صورت سالانه برگزار می شود و آخرین فناوری ها، محصولات و خدمات در بخش سنگ طبیعی را به نمایش می گذارد. اندازه و اهمیت آن در طول سال ها افزایش یافته است و استفاده از سنگ طبیعی را به عنوان یک ماده سبز ترویج می کند و تجارت بین المللی و فرصت های شبکه را تسهیل می کند. امروزه، همچنان یک رویداد کلیدی در صنعت سنگ است و بستری را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا آخرین محصولات خود را به نمایش بگذارند و فرصت‌های تجاری جدید را کشف کنند.

تقویم نمایشگاهی
آخرین اخبار و مقالات
گزارش تصویری

برگزارکننده نمایشگاه سنگ ایران

شرکت روشان روز به عنوان مرکز بین المللی اطلاع رسانی سنگ ایران از سال 1375 به فعالیت های فرهنگی، تبلیغاتی، انتشاراتی و نمایشگاهی در زمینه صنعت سنگ ساختمانی ایران پرداخته است. این شرکت گردآورنده و ناشر تنها کتاب راهنمای این صنعت به نام کتاب راهنمای سنگ ایران است که هر ساله یک جلد از آن در دسترس عموم قرار می گیرد.

شرکت روشان روز در زمینه انتشار کتب علمی، تخصصی و فنی استخراج معادن سنگ فعالیت های قابل قبولی داشته و تاکنون چندین جلد کتاب در این زمینه به علاقه‌مندان ارائه کرده است. یکی از مهمترین آنها کتاب فهرست سنگ طبیعی ایران است که برای اولین بار در ایران توسط این مجموعه ارائه شد. این شرکت تنها ناشر است که فقط در زمینه صنعت سنگ فعالیت می کند.

فعالیت های نمایشگاهی شرکت روشان روز در دو بخش داخلی و خارجی خدمات قابل توجهی به فعالان صنعت سنگ ارائه کرده است. همچنین برای اولین بار
غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه های بین المللی سنگ برگزار شد. این شرکت مجری نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در تهران می باشد.

شرکت روشان روز از سال 1375 تاکنون سهام خود را به 68 واحد فعال در صنعت سنگ ایران واگذار کرده است.
در واقع اولین کنسرسیوم فرهنگی این صنعت و شرکتی از خانواده این صنعت است.

WordPress Lightbox