India Stonemart 2024 تقویت تجارت و همکاری بین المللی برای دوازدهمین بار در هند 1 تا 4 فوریه 2024

India Stonemart 2024

India Stonemart یک نمایشگاه بین المللی در صنعت سنگ است که هر دو سال یک بار در جیپورِ راجستان واقع در کشور هند برگزار می شود. India Stonemart یکی از بزرگترین پلتفرم های جهانی در حوزه ی صنعت سنگ طبیعی است که طیف گسترده ای از محصولات، خدمات و فناوری های مرتبط با سنگ های ساختمانی شامل سنگ ماربل، گرانیت، ماسه سنگ، سنگ آهک و غیره را به نمایش می گذارد.

این رویداد، متخصصان صنعت از جمله صاحبان معادن سنگ، فرآوری کنندگان، صادرکنندگان، واردکنندگان، خرده‌ فروشان، معماران، سازندگان و طراحان را گرد هم می ‌آورد و فرصتی برای شبکه‌ سازی، تبادل ایده‌ ها و کشف فرصت‌ های تجاری برای آنها فراهم می‌ کند. India Stonemart همچنین دارای کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی در مورد موضوعات مختلف مرتبط با صنعت سنگ است.

هدف این نمایشگاه ترویج استفاده از سنگ های ساختمانی طبیعی، معرفی پتانسیل صنعت سنگ هند و تسهیل تجارت بین المللی و همکاری در بخش سنگ است. این نمایشگاه بسیاری از غرفه داران و بازدیدکنندگان داخلی و بین المللی را جذب می کند و به رشد و توسعه صنعت سنگ در هند کمک می نماید.

India Stonemart یکی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی در صنعت سنگ است و سنگ های فرآوری شده، محصولات جانبی و خدمات را به طور جامع به نمایش می گذارد.

India Stonemart 2024 همچنین یک فضای ایده آل برای غرفه داران فراهم می کند تا محصولات، خدمات و تصویر برند خود را در بین مصرف کنندگان از سراسر جهان تبلیغ کنند و ارتباطات تجاری و فرصت سازی های شبکه ای را برای توسعه ی کسب و کار خود ایجاد کنند. این رویداد توسط CDOS به همراه FICCI به عنوان سازمان دهندگان رویداد، دولت راجستان و سایر موسسات معتبر پشتیبانی می شود. شرکت توسعه صنعتی و سرمایه گذاری ایالت راجستان با مسئولیت محدود حامی اصلی این رویداد بین المللی است. این نمایشگاه اول تا چهارم فوریه 2024 مصادف با 12 تا 15 بهمن ماه سال 1402 در جیپور کشور هند برگزار خواهد شد.

India Stonemart دارای جایگاه مناسبی به عنوان نمایشگاه بین المللی سنگ در سطح جهانی است و زیرساخت ها، امکانات و خدمات با بهترین کیفیت به شرکت کنندگان ارائه می شود.

با تعداد روزافزون غرفه ‌داران و تعداد بی‌ سابقه بازدیدکنندگان تجاری، India Stonemart یک سکوی پرش ایده ‌آل برای مذاکره در مورد معاملات تجاری و شبکه ‌سازی با پیشتازان صنعت و انجام تجارت است.

هند و سنگ های ساختمانی

کشور هند دارای تنوع قابل توجهی از سنگ های طبیعی شامل گرانیت، مرمریت، ماسه سنگ، سنگ آهک و کوارتزیت است که در سراسر این کشور پراکنده شده اند. هند همچنین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ ساختمانی فرآوری نشده با کیفیت و قیمت مناسب بوده و پیشرفته ترین تکنولوژی استخراج و فرآوری سنگ را دارد.

صنعت سنگ طبیعی هند در تولید سنگ های ابعادی برای مقاصد ساختمانی دارای ظرفیت بسیار زیادی است. سنگ های هندی را می توان در بخش های مختلف ساختمان ها استفاده نمود. به عبارت دیگر، هند دارای سنگ های بسیار متنوعی می باشد که می توانند جوابگوی سلایق و نیازهای مختلف گردند.

جدی ترین رقیب صنعت سنگ هند، کشور چین است. این رقابت به ویژه در تجارت سنگ گرانیت بسیار جدی تر است زیرا چین در تولید سنگ گرانیت با قیمت پایین تر پیشتاز است. اسپانیا نیز مدعی مهمی است. صنایع اسپانیایی که عمدتاً در زیرساخت ‌ها و ماشین ‌آلات سرمایه‌ گذاری می‌کنند، قابلیت‌ های تولید خود را نیز تا حد زیادی افزایش می ‌دهند. با توجه به جایگاه صنعت سنگ هند در جهان بدیهی است که نمایشگاه صنعت سنگ در این کشور نیز تا چه حد شناخته شده و مهم باشد.

References:

  • stonenews.eu
  • cdos-india.com
  • marbleguide.com

تهیه شده در واحد تولید محتوای شرکت روشان روز

نگارش: سعید نجاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

WordPress Lightbox