نمایشگاه سنگ کوپ بورسا 2023

نمایشگاه سنگ کوپ بورسا

نمایشگاه بین المللی سنگ کوپ بورسا

هفتمین نمایشگاه بین المللی سنگ کوپ بورسا که در آن بلوک های ماربل و تجهیزات سنگین برای اولین بار در محوطه های بسته به نمایش گذاشته شدند، در فضای سرپوشیده به مساحت 50،000 مترمربع متشکل از هفت سالن مختلف و فضای باز نمایشگاهی از 25 تا 28 اکتبر (3 تا 6 آبان 1402) برگزار شد.

این نمایشگاه تنها مکانی بود که در آن  2200  بلوک ماربل از  10  تن تا  26  تن با بیش از   600  رنگ و طرح به نمایش گذاشته شدند و به همین دلیل توجه همگان را به خود جلب کرد.

 

محصولات و خدمات ارائه شده در این نمایشگاه:

  • بلوک ماربل
  • اونیکس
  • سایر سنگ های طبیعی
  • ماشین آلات و تجهیزات معدن
  • ماشین آلات ساختمانی
  • نشریات
  • انجمن ها

آمار مربوط به نمایشگاه BURSA MARBLE BLOCK 2019:

60،000 تن سنگ بلوک ماربل در 8 سالن مجزا و فضای باز نمایشگاه

205 شرکت و نماینده شرکت از 4 کشور مختلف

20.719 بازدید کننده حرفه ای از 46 کشور با پیشتازی چین و هند

 

با نمایشگاه سنگ کوپ بورسا بیشتر آشنا شوید

نمایشگاه بین المللی سنگ بلوک ماربل بورسا که برای هفتمین بار در ترکیه ( دارای یکی از غنی ترین ذخایر سنگ ماربل در جهان) برپا شد، به عنوان تنها نمایشگاه تخصصی سنگ کوپ در ترکیه مورد توجه قرار گرفت و بار دیگر متخصصان این صنعت را گرد هم آورد. تخصصی بودن این نمایشگاه یک مزیت بسیار مهم تلقی می شود زیرا مشتریان می توانند بصورت بسیار تخصصی به بررسی محصولات پرداخته و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. باید توجه داشت که عمده بازدیدکنندگان و مشتریان این نمایشگاه نیز افراد فعال در داخل صنعت سنگ هستند. نمایشگاه سنگ کوپ بورسا را از نظر تخصصی بودن می توان با نمایشگاه بین المللی سنگ محلات در ایران مقایسه کرد. نمایشگاه سنگ محلات با وجود اینکه تمام زنجیره تولید صنعت سنگ را در بر دارد اما در حقیقت بیشتر بازدید کنندگان آن برای بررسی و خرید کوپ های متنوع به آن مراجعه می کنند.

ضمنا باید اشاره کرد که کشور ترکیه به عنوان یکی از پیشتازان تولید سنگ های ساختمانی آهکی در دنیا شناخته می شود. انواع سنگ های آهکی به ویژه تراورتن ها در این کشور استخراج و فراوری می شوند و معروفیت جهانی دارند. همین موضوع نیز باعث شده نمایشگاه معتبر بین المللی همچون بورسا و نمایشگاه بین المللی ازمیر در این کشور شاهد بازدیدکنندگان زیادی از داخل و خارج از این کشور باشد.

 

References:

stonenews.eu

www.blokmermerfuari.com

تهیه شده در واحد تولید محتوای شرکت روشان روز

نگارش: سعید نجاتی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

WordPress Lightbox